Různé
30. 1. 2010
leden
- Celá ČR 1. - 31. 1. FotoSoutěž - Františkovy jesličky
- Brno 4. 1. - 22. 2. Pondělní a středeční ranní studentské mše u jezuitů i o zkouškovém
- Brno 5. 1. - 16. 2. Kurzy TSP
- Brno 7. 1. - 18. 2. kurzy OSP
- Prosiměřice u Znojma 14. - 17. 1. Duchovní obnova exercičního typu pro ženy
- Fara v Trutnově 15. - 17. 1. Vikariátní setkání mládeže trutnovského vikariátu
- Staré Město u Uherského Hradiště 16. - 17. 1. Děkanátní ples
- Liberec 16. 1. Reprezentační ples Technické univerzity v Liberci
- Ostrava-Hrabová 17. 1. Novoroční koncert
- Vlčnov 17. 1. Jiří Pavlica a přátelé
- Kolín 18. - 22. 1. DUCHOVNÍ CVIČENÍ v Exercičním domě v Kolíně
- Praha, Plzeň, Votice, Merklín 18. 1. Noc otevřených kostelů 2010
- Zlín - kostel sv. Filipa a Jakuba 18. 1. modlitba Taizé ve Zlíně
- Praha 2, Ječná 19 18. 1. Večer chval za jednotu křesťanů
- Olomouc 19. 1. Večer chval na Hejčíně
- Brno 20. 1. JUMPí chvály v Brně
- Ostrava 20. 1. Večer Mladých
- Praha 21. 1. modlitba chval
- České Budějovice Velbloud 21. 1. Koncert Kapely Buď a Nebo spolu s Mons Pubis
- Kobylnice 22. 1. Farní ples
- Vesmír - Deštné v Orl. h. 22. - 24. 1. SNBweekend
- Praha 22. 1. Kreyson + Stryper
- Studenec - Orlovna 22. 1. StopDepress kamarádům
- České Budějovice 23. 1. XIX. Salesiánský ples
- Spytihněv 23. 1. KROJOVÝ PLES
- Praha 23. 1. Studijní den o liturgické hudbě
- Nedašov 23. 1. Adorace pro mládež
- Lubina (NJ) 23. 1. Koncert skupiny Paprsky
- Pačlavice 23. 1. Farní ples
- Kolín 24. - 30. 1. DUCHOVNÍ CVIČENÍ v Exercičním domě v Kolíně
- Velehrad 24. 1. MŠE ZA JEDNOTU KŘESTANŮ
- Brno 24. 1. Lednová ekumenická modlitba se zpěvy z Taizé
- České Budějovice 4 Dvory 27. 1. Taizé 27. ledna
- Hoješín 28. - 30. 1. Pololetky za jedničky i pětky, pro holky a kluky
- Prosiměřice u Znojma 28. - 31. 1. Duchovní obnova exercičního typu pro muže
- Olomouc FN u porodnice 28. 1. - 30. 12. Modlitba před porodnicí FN v Olomouci
- IDCŽM Křižovatka Příchovice 28. - 31. 1. Pololetky v Příchovicích
- České budějovice - VEJFUK 28. 1. Vejfuk Bible
- Praha 28. - 30. 1. Silní bez násilí
- Dolany u Olomouce 29. - 31. 1. Pecka
- KD Hrachovec 29. - 30. 1. Děkanátní ples
- Liberec 29. 1. Ples libereckých farností
- Osová Bítýška 29. - 31. 1. FlákFilmDeskHr víkend
- Plzeň 29. 1. Koncert Ram Adonai
- Rajnochovice 29. 1. Lednové výroční DiskoV
- Nitra (SK) 29. - 31. 1. On Je Živý
- Dolany u Olomouce, Komunita Blahoslavenství 29. - 31. 1. Pecka
- Vranov u Brna 29. 1. Animovaná mše svatá "O modlitbě"
- Praha 29. 1. Už zase vajíčka? - představení divadla fórum
- Brno 29. - 30. 1. Ples farností Kr. Pole a Lesná
- Knínice u Boskovic, kulturní dům 29. 1. Farní ples
- Stařeč - fara 29. - 30. 1. Pololetní večírek
- Praha 30. 1. Setkání s benediktinskou spiritualitou
- Zlín 30. 1. Krajský ples KDU-ČSL
- IDCŽM Příchovice 30. 1. Rozlučka Moniky
- Praha 30. 1. 5. salvátorský ples (salvátorské soireé)
- Olešnice 30. 1. Mládežnický ples
- Uničov 30. 1. 3. Lidový Bál
- Taize - Francie 31. 1. - 8. 2. Pouť důvěry do Taizé 2010
- Brno 31. 1. Schola u Salesiánů s orchestrem
- Ostrava - Přívoz 31. 1. Večer chval
únor
- Klatovy, Vídeňská ulice 1. 2. - 31. 12. Aikido - Klatovy
- Liberec 1. 2. Večery chval
- Brno 2. 2. Večer chval u kapucínů
- Praha 3. 2. Co nás spojuje a (zatím) dělí
- Ostrava 3. 2. - 2. 6. Středeční spolčo
- Prosiměřice u Znojma 4. - 7. 2. Duchovní obnova exercičního typu pro ženy
- Praha - Anděl 4. 2. modlitba chval
- Praha, Národní dům 5. 2. Ples Arcibiskupského gymnázia
- Brno 5. 2. Čtění a povídání o radostném poselství Evangelia
- Zlín 5. 2. skautský ples & dvacet
- Polná 5. 2. Skautský ples
- Proseč u Skutče 5. 2. Skautský mezinárodní ples
- Šternberk 6. 2. HROMNIČNÍ POUŤ MATEK
- Žďár nad Sázavou 6. 2. Ples SHM
- Křenovice (u Kroměříže) 6. 2. MARIÁNSKÉ VEČEŘADLO
- Brno 6. 2. Netradiční skautský ples
- Jilemnice 6. - 7. 2. Společenský večer Vavřineček 2010
- Kunovice (okr. Vsetín) 6. - 7. 2. VII. Farní ples
- Sedlejov (u Telče) 6. 2. Ples SKM Telč
- Vnorovy 6. 2. Děkanátní ples
- Zlín, kostel sv. Filipa a Jakuba 9. 2. Večer chval ve Zlíně
- Prosiměřice u Znojma 11. - 14. 2. Duchovní obnova exercičního typu pro kluky a svobodné muže
- Brno 11. 2. Divadlo: Škola žen
- Fulnek 12. - 13. 2. Svatební ples
- Kopřivnice - Lubina 12. 2. "Zajeď na hLubinu" Lk 5;4 Chraitativní ples mládeže
- Praha 12. 2. Nazaretský miniples
- Šaštín, Slovensko 12. - 14. 2. Púť zaľúbených 2010
- Životice u Nového Jičína 12. - 14. 2. Po-Medžugorské setkáni 2009 - 20. Festivalu Mládeže
- Šaštín 12. - 14. 2. Púť zaľúbených
- Brno 12. - 13. 2. X. Ples DCM
- Břeclav 12. 2. XIV. Farní ples v Břeclavi
- Ostrava 13. 2. Bye Bye Bál-Kozelek
- Strmilov 13. - 14. 2. Strmilovský pro-life víkend
- Vranov u Brna 13. 2. Duchovní obnova pro mládež hledající své životní povolání
- Nedašov 13. 2. Mládežnická mše sv.
- Nedašov 13. 2. Crazy dance night aneb fašanková zábava
- Brno 15. - 16. 2. Ples VKH Brno
- Brno 17. 2. JUMPí chvály v Brně
- Praha - Anděl 18. 2. modlitba chval
- Deštné v Orl. h. 19. - 21. 2. Běžkařský víkend
- Klášter sester premonstrátek Doksany 19. - 21. 2. Postní duchovní obnova pro dívky od 17 let
- Zbytov. 19. - 26. 2. Kurz starší mládeže.
- Životice u Nového Jičína 19. - 21. 2. PO - AUSTRALSKÉ SETKÁNI 3. – WYD-SYDNY 2008 -
- Olomouc u Dominikánů 19. 2. - 17. 12. Modlitby za obnovení úcty k životu
- fara Sobotín 19. - 21. 2. Duchovní obnova v Sobotíně
- Brno 20. - 21. 2. CHODÍME SPOLU A CO DÁL
- Kolín 23. - 27. 2. DUCHOVNÍ CVIČENÍ v Exercičním domě v Kolíně
- Prosiměřice u Znojma 25. - 28. 2. Duchovní obnova exercičního typu pro soluňáky
- Spytihněv 26. 2. Koncert kytarového folkového zpěváka Pavla Dobeše a Tomáše Kotrby
- Praha - Vinoř 26. - 28. 2. TEC (Together Encounter Christ)
březen
- Prosiměřice u Znojma 4. - 7. 3. Duchovní obnova exercičního typu pro děvčata ze Společenství čistých srdcí
- Praha - Anděl 4. 3. modlitba chval
- Praha 5. - 7. 3. Postní duchovní obnova v Nazaretě
- Praha - Arcibiskupský seminář 5. - 7. 3. TAMMÍM postní duchovní obnova
- Brno 6. 3. Konference Zdravotník-křesťan v dnešní nemocnici
- Prosiměřice u Znojma 11. - 14. 3. Duchovní obnova exercičního typu pro marianky
- Plzeň 13. 3. Animátor meeting point - Plzeň
- Praha - Anděl 18. 3. modlitba chval
- Praha 20. 3. Arcidiecézní setkání mládeže
- Praha 20. 3. Pochod pro život 2010
- Kostelní Vydří. 21. - 28. 3. Exercie.
- Plzeň 26. - 27. 3. Setkání mládeže s biskupem Františkem
duben
- Vranov u Brna 2. 4. Velkopáteční bdění
- Praha - Anděl 8. 4. modlitba chval
- Vranov u Brna 10. 4. Duchovní obnova pro mládež hledající své životní povolání
- PROSIMĚŘICE 15. - 18. 4. DUCHOVNÍ OBNOVA EXERCIČNÍHO TYPU
- Prosiměřice u Znojma 15. - 18. 4. Duchovní obnova exercičního typu pro maminky marianek a soluňáků
- Vysoké nad Jizerou, divadlo Krakonoš 17. 4. SpringFest III
- Plzeň 17. 4. Pils Alive - hudební festival
- Praha - Anděl 22. 4. modlitba chval
- Velehrad 29. 4. - 2. 5. Studentský Velehrad 2010
květen
- Celá ČR 1. - 30. 5. (Předčasné?) Volby do poslanecké snémovny Parlamentu ČR
- Praha - Anděl 6. 5. modlitba chval
- Svatý Hostýn 15. 5. Pouť na sv. Hostýn při příležitosti celosvětového dne sdělovacích prostředků
- Vranov u Brna 15. 5. Duchovní obnova pro mládež hledající své životní povolání
- Praha - Anděl 20. 5. modlitba chval
červen
- Praha - Anděl 3. 6. modlitba chval
- Vranov u Brna 12. 6. Duchovní obnova pro mládež hledající své životní povolání
- Sigtuna (Švédsko) 15. - 18. 6. 15th European Christian Internet Conference
- Praha - Anděl 17. 6. modlitba chval
- Časem 18. - 20. 6. Before prázdniny 2010
červenec
- Radhošť 5. 7. Donatio
- Brno 7. - 11. 7. Charismatická konference
srpen
- Kroměříž 15. - 21. 8. Celostátní setkání animátorů 2010
- Vranov nad Dyjí - Velehrad 16. - 21. 8. X. pěší pouť na Velehrad - všechny zveme!
prosinec
- Děrné u Fulneku 25. 12. Živý betlém v Děrném
- Napajedla 31. 12. Silvestrovský pochod!